Matrace se studenou pěnou

Matrace studená pěnaMatrace se studenou pěnou se někdy také nazývá HR (High Resillience), tzn. vysoce pružná. Matrace ze studené pěny se vyrábí bez chlóroflórokarbónátů a tím šetří životní prostředí.

Materiál matrace ze studené pěny je elastický i při vyšší objemové hustotě. Materiál je díky otevřenější buněčné struktuře dobře prodyšný, lépe tak i vyrovnává teplotní rozdíly, v létě chladí, v zimě hřejí.

V nadíce máme sedmizónovou oboustrannou matraci s HR studenou pěnou. Jádro matrace tvoří tvrzená deska z pojené PUR pěny.

Horní vrstvy matrace jsou vytvořeny z desek s masážními nopy, které výborně odvádějí vlhkost a jemně masírují pokožku. Masážní nopy matrace jsou vyrobeny z HR studené pěny gramáže 38kg/m3 a tuhé pěny molitan. Uživatel může zvolit mezi modrou – tužší stranou a zelenou měkčí stranou matrace.

Pro snadnější praní a manipulaci je potah matrace dělitelný zipem na dvě poloviny. Nosnost matrace je do 110kg. Matrace je vhodná na lamelový rošt nebo na pevnou podložku. Výška matrace v naší nabídce je 13, 15 a 17 cm.

 

Nejprodávanější

2900
3100129003100

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem