Dřevěný botník z masivu

Dřevěný botníkDřevěný botník z masivu je vysoce praktickým kusem nábytku, který nesmí chybět v žádné předsíni. Sedací botníky jsou vyrobeny z dřevěného masivu, v barevném provedení přírodní lak, olše, dub nebo ořech.

Přírodní materiály stále více pronikají do našich interiérů. Pochopitelně, že mezi nimi vévodí dřevo. Moderní výrobci nábytku už nepoužívají různé umělé náhrady, ale skutečné materiály z přírody. Nejvyužívanějším je kvalitní borovicové dřevo. Jeho výhodou je, že se v podstatě shodne s každým jiným materiálem, který je v interiéru zastoupen. Zejména na chatu nebo chalupu jsou velice vhodné botníky z masivu, které se vyrábějí v mnoha různých variantách.

Velkou výhodou je snadná údržba, což jistě každý ocení zejména v zimním období, kdy botníky dostávají opravdu zabrat. Pomocí třívrstvého bezbarvého laku je botník z masivu natolik odolný, že pro jeho údržbu postačí otření vlhkým hadříkem. Podle celkového vzhledu interiéru lze vybrat i vhodný odstín vašeho botníku. Tento nábytek se upravuje do odstínu olše, dubu nebo ořechu.

 
1499
4999114994999

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem