Zahradní sety

Zahradní setyZahradní sety vám pomohou přivést vaši relaxační místo na zahradě k dokonalosti. Nabízíme dřevěný zahradní nábytek, která je stabilní, v kvalitním provedení.

Zahradní sety vám pomohou si poskládat design vaší zahrady přesně podle vašich představ.

Také chodíte po své téměř dokonalé zahradě a říkáte si, že jí přeci jen ještě něco chybí? Anebo možná přebývá. Ty plastové popraskané židle opravdu mnoho krásy nepřidají. Zahrada je přeci příroda a tam patří opět jen přírodní materiály. Zkusíme tedy vaši oázu klidu dovést k dokonalosti.

  • Nejprve je zapotřebí zdokonalit tu fádní pergolu.

Pnoucí růže jsou sice krásné, ale pokud budou růžové květy vykukovat z vsazeného okrasného dřevěného kola, získáte opravdu romantické zátiší, kterému už schází jen odolný dřevěný zahradní nábytek z kvalitního smrku.

  • Buď je možné mít stůl s lavičkami spojený nebo vše vyřešit pomocí zahradního setu, který se skládá ze stolu a čtyř židlí.

Myslíte, že teď už vaší zahradě k dokonalosti nic nechybí? Chce to pověstnou třešničku na dortík. Ty budou v podobě zahradních dřevěných květináčů. A můžete být spokojeni. Ti, kteří myslí více na druhé nežli na sebe, jistě nezapomenou další obyvatele zahrady a instalují na některý strom dřevěnou zahradní budku. A jsou spokojeni naprosto všichni.

 

Nejprodávanější

250
32000125032000

Stránka 1 z 4 - 50 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 50 položek celkem