Psací stůl

Psací stůlDřevěný psací stůl do dětského pokojíčku nebo do pracovny z poctivého masivního dřeva je středobodem každého pokojíčku.

Dětský psací stůl musí dítěti poskytnout dostatek prostoru v podobě úložných prostor. Velmi populární je také rostoucí psací stůl.

Doby, kdy se musely děti krčit u kuchyňského stolu, pokud si potřebovaly udělat úkoly, jsou už bohudíky pryč. Dnes nejen rodiče, ale i výrobci nábytku myslí i na naše školáky, kteří tráví za svým pracovním stolem stále více času. Ideálním řešením jsou dřevěné psací stoly z masivu, které mají řadu výhod.

Jsou vybaveny výsuvnou desku na klávesnici počítače a policí na PC.

Jestliže máte doma už přímo studenta, určitě uvítá možnost psacího stolu, který disponuje policí k uložení tiskárny. Dřevěný masiv se používá i na takzvaný rostoucí psací stůl. Ten je konstruován tak, že dětem poskytuje pohodlné, a hlavně zdravé sezení. Výšku lze upravit v širokém rozmezí. Na výrobu psacích stolů se používá dřevěný masiv z borovice. Tento materiál vyniká velkou odolností a dlouhou životností. Veškeré součásti jsou ošetřené zdravotně nezávadným lakem. Vítanou „vychytávkou“ je i polohovatelná pracovní deska, kterou lze nastavit pro optimální úhel.

Všechny související kategorie: psací stůl, psací stoly, rohový psací stůl, dětský psací stůl.

 

Nejprodávanější

2500
6850125006850
Barevný odstín
Do jaké části bytu
Materiál
Účel použití

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem