Rostoucí židle

Každý ví, jak důležitá pro náš život je pohodlná židle. Stačí sedět půl hodinky na něčem, co našemu tělu absolutně nesedí a naše záda nebo ramena to pociťují ještě hodnou chvíli.

Pohodlně a zejména zdravě sedět je důležité hlavně pro naše nejmenší. Ti by mohli mít i trvalé následky. Starostliví rodiče proto pořizují svým ratolestem dětské dřevěné rostoucí židle. V tomto ohledu jim výrobci vycházejí vstříc a snaží se konstruovat tento kousek nábytku k plné spokojenosti celé rodiny.

Dokonce není nutné neustále židličku přenášet od jídelního k psacímu stolu. Existují totiž obě varianty. Obě mají společný kvalitní materiál, kterým je masivní borovice a prvotřídní zpracování. To zajistí naprostou bezpečnost a stabilitu i hodně neposedného dítěte. S dětskou dřevěnou rostoucí židlí poroste i vaše dítě s rovnými zády. Výška i hloubka sedáku je nastavitelná prostřednictvím vodorovných drážek. Stejně nastavitelná je i opěrka nohou. Pro nejmenší děti je vhodná instalace uzavíratelné ohrádky a popruhu, což zabrání propadnutí.

 
1400
3459114003459

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem