Rostoucí židle

rostouci-zidleDřevěná rostoucí židle z masivního dřeva je velmi oblíbená a populární pro svoji variabilitu, možnost nastavení výšky i hloubky sedáku. Je nastavitelná prostřednictvím vodorovných drážek.

Naše dřevěné rostoucí židličky jsou populární pro svoji bezpečnost a vysokou stabilitu ve všech polohách svého nastavení. Židlička je ergonomicky tvarovaná, má prohnuté opěradlo. Přináší dítěti pohodlí a upevňuje návyky zdravého sezení.

Pohodlně a zejména zdravě sedět je důležité hlavně pro naše nejmenší. Ti by mohli mít i trvalé následky. Starostliví rodiče proto pořizují svým ratolestem dětské dřevěné rostoucí židle. V tomto ohledu jim výrobci vycházejí vstříc a snaží se konstruovat tento kousek nábytku k plné spokojenosti celé rodiny.

Dokonce není nutné neustále židličku přenášet od jídelního k psacímu stolu. Existují totiž obě varianty. Obě mají společný kvalitní materiál, kterým je masivní borovice a prvotřídní zpracování. To zajistí naprostou bezpečnost a stabilitu i hodně neposedného dítěte. S dětskou dřevěnou rostoucí židlí poroste i vaše dítě s rovnými zády. Výška i hloubka sedáku je nastavitelná prostřednictvím vodorovných drážek. Stejně nastavitelná je i opěrka nohou. Pro nejmenší děti je vhodná instalace uzavíratelné ohrádky a popruhu, což zabrání propadnutí.

 

Nejprodávanější

5194
5617151945617
Cena
Do jaké části bytu
Materiál
Pro koho
Produkt
Účel použití

Stránka 1 z 3 - 32 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 32 položek celkem