Regály

Dřevěný policový regál vhodný pro knihovnuPřírodní policové dřevěné regály a knihovny jsou nezbytným doplňkem do každého dětského pokojíčku či obývacího pokoje.

Masivní dřevěný regál je vyrobený z kvalitního borovicového dřeva. Milovníky dřevěného nábytku jistě zaujme zejména kvalita zpracování, vzhled a hlavně slitečnost, že jedná o celomasivní výrobek. Dřevo použité při výrobě regálu je tříděno a použito té nejvyšší kvality pro výrobu.

Regál z masivu z borovice lze kombinovat s ostatními produkty a svůj dům, byt nebo chalupu a chatu si vybavit kompletně a vytvořit si tak příjemné prostředí a vpustit přírodu do našeho života.

Dřevěný policový regál vhodný pro knihovnu 

Ačkoliv se říká, že lidé čtou čím dál méně, není to až tak docela pravda, protože pokud by tomu tak bylo, zmizely by některé kusy nábytku z našich interiérů docela. Výrobci nábytku mají naopak stále kvalitnější a esteticky propracovanější dřevěné regály a knihovny z masivu.

  • Tento materiál zaručuje velkou stabilitu a odolnost.
  • Kromě toho je borovicové dřevo velice variabilní, tudíž se dá celkem snadno a vkusně zkombinovat s ostatními kousky nábytku.

Dřevěnými knihovnami a regály z masivu lze vybavit nejen naše interiéry, ale mohou zútulnit i původně strohé kanceláře a zasedací místnosti. Přírodní materiál dodá každé místnosti nádech svěží a zároveň i uklidňující přírody. Místnosti, které neoplývají příliš velkým prostorem, se mohou ozvláštnit tímto nábytkem, který je řešen jako rohový.  A to buď ve variantě, kde jsou některé části doplněné zásuvkami nebo variantou s otevřenými policemi.

 

Nejprodávanější

1325
117991132511799
Značky
Barevný odstín
Další vlastnosti
Materiál
Pro koho
Produkt
Typ

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem