Noční stolek

Noční stolekKrásný, stabilní a masivní noční stolek masiv do vaší ložnice vám poslouží jako odkládací ploch a pro knihu, pití i budíku. Vyberte si noční stolek, který bude odpovídat stylu vaší ložnice. Vybírat si můžete z různých barevných variant (laků).

Jsou ložnice, které mají vybavení skromnější a jsou takové, na kterých jejich majitelé rozhodně nešetřili. Co by ale v žádné ložnice chybět nemělo (kromě postelí)? Nějaké „odkladiště“ brýlí, knihy, budíku, skleničky s vodou. Až budete přemýšlet, co by bylo nejvhodnější, zkuste zauvažovat i o dřevěných nočních stolcích z masivu. Zejména, pokud už máte ložnici zařízenou a potřebujete jen několik drobných doplňků.

Světlé odstíny představuje přírodní borovice a olše a mezi tmavší se řadí dub a ořech. Dřevěný masiv je ideální pro výrobu nejen nočních stolků, ale v podstatě celého zařízení ložnice. Přírodní materiál dodává uklidňující pocit, který určitě pro noční pohodu a odpočinek uvítáme. Nápaditým řešením je spojení nočního stolku a komody v jedno. Získáte tak úložné prostory i odkládací pultík.

Všechny související kategorie: noční stolek, noční stolek masiv.

 
999
350019993500
Barevný odstín
Do jaké části bytu
Materiál
Účel použití

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem