Dětská postel LEVNĚ, již od 1.485 Kč!

detska-postelDětské postele z masivního dřeva nabízíme ve velikostech 80x180 cm, 80x200 cm, 90x190 cm a 90x200 cm. Máte-li více dětí, zajímat vás také mohou patrové postele (palandy).

Dětský pokoj bývá zpravidla jednou z nejméně prostorných místností v bytě. Zatímco v kuchyni příliš možností ušetřit prostor nemáme, v dětském pokoji se nabízí celá řada možností. Jednou z nich jsou dětské dřevěné rozkládací postele. V podstatě se jedná o dětskou patrovou postel z masivu, která disponuje praktickou přistýlkou.

  • Materiál o síle 2,6 cm zaručuje vysokou stabilitu a pevnost celé konstrukce.
  • Veškeré spoje jsou provedeny spolehlivými bukovými kolíky a kovovými šrouby.

Ještě lepší dřevěná dětská postel

Pro děti, které nemají rády uklízení (což je asi většina) je naprosto ideální volbou ještě jedno malé vylepšení. Dětskými rozkládacími postelemiúložnými prostorem jsou totiž nadšené nejen děti. Je totiž uklizeno během krátké chvíle.

  • Pokud byste se zeptali svých ratolestí, z jakého důvodu by ony chtěly patrové postele pro děti, pak by vám možná jejich odpověď vyvolala úsměv na rtech.
  • S tímto nábytkem se dá totiž zažít spousta dobrodružství.
  • A to, ať už bydlí na palubě nebo v podpalubí.

Dřevěnou postel s úložným prostorem nemusejí mít jen naši nejmenší. Jsou vhodné i do garsonek, ve kterých se počítá s každým centimetrem.

A co mají všechny tyto produkty společného?

Kvalitu materiálu a ekologický lak, který splňuje veškeré požadavky na nezávadnost.

 
4770
145221477014522
Značky
Barevný odstín
Cena
Do jaké části bytu
Materiál
Pro koho
Produkt
Typ

Stránka 1 z 14 - 201 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 14 - 201 položek celkem