Rošty do postele

Rošty do posteleNabízíme kvalitní laťové rošty ze smrkových lamel spojených páskou. Dřevěné rošty do postele nabízíme v různých velikostech, 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm atd. Všechny rošty nabízíme velmi levně!

Dobře se vyspat je základem spokojenosti nového dne. Každý z nás ví, že pokud se ráno probudíme jako přelámaní, bude i výsledek naší práce vypadat podobně. Důležitou součástí každé postele jsou postelové rošty. Jedním typem konstrukce jsou smrkové latě, které jsou spojené páskou. Druhou možností je dřevěný rošt do postele, který tvoří lamely z březového dřeva, které jsou ukotvené v plastových pouzdrech na rámu roštu.

Elastické lišty dovolují matraci, aby se přizpůsobila tvaru a hmotnosti přítomného spáče. Náročnější uživatelé anebo ti, kteří mají nějaké zdravotní obtíže, uvítají možnost polohovatelnosti postelového roštu. Ten je řešen březovým dřevem, které je lepené vrstvami. Jedná se o dvacet osm lamel ve dvou gumových pouzdrech na rámu roštu. Po lepší rozložení těla je dřevěný rošt postele posilněný pásem. Na samotném roštu se dá mechanicky regulovat výška záhlaví. Veškeré součásti moderního lůžka jsou anti alergenní, vyrobené pouze v souladu s ekologickými nároky.

 

Nejprodávanější

450
251014502510

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem