Dřevěné truhly z masivu

drevena-truhlaŠiroká nabídka dřevěných truhel z masivního dřeva. Dřevěná truhla je vyráběna z masivního borovicového dřeva. Milovníky dřevěného nábytku jistě zaujme zejména kvalita zpracování, vzhled a hlavně to, že se jedná o výrobek z masivu.

V dřívějších dobách by si obyvatelé především vesnických chalup nedovedli svůj život představit bez jedné nezbytnosti. V každé „sednici“ stávala dřevěná truhla, do které hospodyně schovávaly důležité věci a hospodáři vydělané peníze. Dnes se k nám tyto krásné kousky nábytku opět navracejí. Vyrábějí se z borovicového masivu.

Tedy žádná umělá napodobenina, ale skutečný přírodní materiál.

I úprava je v souladu s přírodou. Jako ochranný faktor je použit bezbarvý lak ve třech vrstvách. Barva tedy zůstává naprosto přírodní.

  • Máte rádi rustikální styl?

Pak právě pomocí dřevěné truhly z masivu dodáte své chalupě to pravé kouzlo. Nemusí je ale jednat pouze o doplněk na starou usedlost. Zkuste si představit netradiční kontrast mezi moderně zařízeným bytem a starožitně se tvářící dřevěnou truhlou. Nepřipadá vám toto narušení jednoho stylu druhým, naprosto odlišným, doslova dokonalé? Tento kousek nábytku ale nemusí být jen v „dospělých“ pokojích. V dětském může sloužit jako úschovna hraček.

 

Nejprodávanější

1799
4839117994839

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem