Rohová jídelní lavice z masivu

Jídelní rohová lavice z masivuRohová jídelní dřevěná lavice z kvalitního pevného bude ozdobou každé stylové kuchyně bytového domu, chaty nebo chalupy.

Lavice z masivu je vyrobená z borovice. Některé z lavic mají sklopný sedá, který navíc slouží jako úložný prostor.

K výrobě lavice je použitý prvotřídní materiál a pro povrchovou úpravu ekologický lak. Tento výrobek se vyznačuje pečlivým zpracováním a dlouhou životností.

Majitelé chat a chalup si většinou velice potrpí na to, abych jejich interiér byl naprosto dokonalý. Chata i chalupa je většinou postavena s využitím mnoha dřevěných prvků. Proto bývá první volbou i dřevěný nábytek.

Jelikož kreativním výrobcům nábytku je jasné, že mnohdy majitelé chat doslova „bojují“ o každý centimetr, vyrábějí jídelní lavice s praktickým a nenápadným úložným prostorem, který skrývá sklopný sedák. Dobrou volbou je pořídit si k tomuto nábytku ještě stoličky ve stejném duchu. Co kdyby přišli nečekaní hosté. A zatím můžete stoličky využít jako dekoraci. S tou háčkovanou miniaturní dečkou po babičce to opravdu nebude mít chybu.

Všechny související kategorie: jídelní sety, jídelní stoly, jídelní lavice, rohová lavice, jídelní stůl, jídelní stůl a židle, rozkládací jídelní stůl, jídelní stůl masiv, kuchyňský stůl.

 

Nejprodávanější

1850
105001185010500
Barevný odstín
Do jaké části bytu
Materiál
Účel použití

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem