Jídelní židle

Dřevěná jídelní židleProhlédněte si naši nabídku dřevěných jídelních židlí.

Vyberte si židle do jídelny, se kterými si každé jídlo užijete každé jídlo. Na našich stránkách najdete různé tvary a barvy dřevěných židlí, s přírodním lakem i v bílém provedení.

A dáme vám dobrý tip. Vyberte si takové jídelní židle, které budou v souladu s designem celé kuchyně. Jídelní židle by měly sednou k vašemu současnému jídelnímu stolu.

Ať už máte svůj interiér zařízený spíše ve venkovském stylu nebo jste vyznavači moderny, jeden prvek se vám bude hodit vždy. Tím nezaměnitelným prvkem jsou dřevěné jídelní židle a taburety.

Stejnou nostalgii vyvolává u mnoha lidí klasická venkovská dřevěná židle k jídelnímu stolu s vyřezávaným opěrákem (například romantické srdíčko).

Se starobylým nábytkem mají dřevěné taburety i jídelní židle společné ještě něco. Poctivou práci, která zaručí, že za pár měsíců nebude z tohoto pevně stojícího nábytku nábytek houpací.

Krásnou kombinací moderního a starobylého jsou taburety, které připomínají barové stoličky. Hodí se zejména do moderního interiéru v rustikálním stylu. Spojení těchto dvou stylů dodává místnosti jedinečnost a vkus.

 
699
285016992850
Do jaké části bytu

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 16 položek celkem