Dřevěné komody, jako noční stolek nebo stolek pod TV

Dřevěná komodaDřevěné komody z masivního dřeva budou ozdobou každé místnosti. Proč každé místnosti? Komody mají totiž uplatnění v kuchyni, pod TV jako stolek, komody se také používají na přebalování dětí.

Praktické využití dřevěné komody podtrhují prostorné šuplíky jako dodatečné odkládací prostory.

Víte, který kus nábytku se vám hodí, a hlavně vejde do každého interiéru? Napadá vás toho více? Tak ještě jedna nápověda – vyniká opravdu velkým úložným prostorem a přehledností. Jistě už každý uhodl, že se jedná o komodu. Hodí se naprosto všude, pokud je vyrobena z dřevěného masivu. Přírodní odstíny (olše, lakovaná borovice, dub, ořech) dokáží souznít s každým interiérem, i kdyby byl zařízen v nejmodernějším stylu. To, že se dřevěná komoda z masivu dovede vmáčknout do každé místnosti, je dáno velkou variabilitou těchto praktických skříněk.

  • Naše babičky se bez komod, prádelníků a truhel neobešly.
  • Věděly, že tady se jim nic nepomačká a vždy budou mít dokonalý přehled o uložených věcech.

Svou dřevěnou komodu z přírodního masivu můžete mít v ložnici, kam se hodí širší verze anebo i v koupelně. Tady spíše vynikne její dlouhá a štíhlá kolegyně. Ale ani kuchyně a obývací pokoj nemusí být ošizeny. Je prostě pokaždé jiná a v jedné věci stejná – je dokonalá.

 
1299
122001129912200

Stránka 1 z 5 - 75 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 75 položek celkem